Arany melltű 14K 10,8 g
Arany melltű 14K 10,8 g, gyémánt és zománc díszítéssel, vésett mintával, tolózár
Ékszer adatok
- Finomság:
- 14K
- Tömeg:
- 10,8 g
- Fémjelzés:
- magyar (1867-1937, 1966-1999)
- Nével:
- jelzett
- Méret:
- 4,3 x 3,4 cm
- Szín:
- sárga
- Állapot:
- enyhén deformált ékszertest és tű, a viselést nem befolyásolja
- Cikkszám:
- 33Aukció004
Gyémánt adatok
- Csiszolás:
- rózsa, szabálytalanul fazettált
- Méret:
- 1 db 5-6,5 mm (1 db 0,26 ct) rózsa; 2 db 2,8-2,6 mm (2 db 0,03 ct) és 2 db 2,5-1,9 mm (2 db 0,015 ct) szabálytalanul fazettált
- Karát összesen:
- cca. 0,35 ct
- Szín:
- J-K, M-N
- Tisztaság:
- P
Kikiáltási ár
240 000 Ft
Becsérték
300 000 Ft - 350 000 Ft
Idő a licitálás végéig:
1 hónap 2 nap 22 óra 1 perc 28 másodperc