Arany melltű 14K 10,8 g

Arany melltű 14K 10,8 g, gyémánt és zománc díszítéssel, vésett mintával, tolózár

Ékszer adatok

Finomság:
14K
Tömeg:
10,8 g
Fémjelzés:
magyar (1867-1937, 1966-1999)
Nével:
jelzett
Méret:
4,3 x 3,4 cm
Szín:
sárga
Állapot:
enyhén deformált ékszertest és tű, a viselést nem befolyásolja
Cikkszám:
33Aukció004

Gyémánt adatok

Csiszolás:
rózsa, szabálytalanul fazettált
Méret:
1 db 5-6,5 mm (1 db 0,26 ct) rózsa; 2 db 2,8-2,6 mm (2 db 0,03 ct) és 2 db 2,5-1,9 mm (2 db 0,015 ct) szabálytalanul fazettált
Karát összesen:
cca. 0,35 ct
Szín:
J-K, M-N
Tisztaság:
P
https://ekszeraukcio-product.s3.eu-central-1.amazonaws.com/c009bc77-dcc8-49e0-8b8a-a3b39fc9b7c5
Kikiáltási ár
240 000 Ft
Becsérték
300 000 Ft - 350 000 Ft
Idő a licitálás végéig:
1 hónap 2 nap 22 óra 1 perc 28 másodperc
cím

Magyar Aranykereskedő Zrt.

Ékszeraukciós Ház

1137 Budapest, Vígszínház utca 5.

Nyitvatartás
hétfő-péntek9 - 16 óráig
szombat, vasárnap és ünnepnapokonZÁRVA

Aukciós tételek felvételével kapcsolatban kollégánkat Szabó Szilviát hétfőtől péntekig 9-16 óráig érik el.

GYIK
A weblapot készítette az Alias Innovations Kft.