14K arany fülbevaló 2 db 0,15ct 2db 0,01ct régi csiszolású gyémánttal 1,9 gramm

Gyémánt fülbevaló (videó) Arany fülbevaló gyémántokkal. Ékszer adatok finomság: 14K szín: sárga, foglalat ezüst súly: 1,9 g fémjelzés: magyar füli hossz.:

https://ekszeraukcio-product.s3.eu-central-1.amazonaws.com/43e4a154-9f2d-44dc-b853-99cd1ca0c174
https://ekszeraukcio-product.s3.eu-central-1.amazonaws.com/bc960d6a-845a-4fe5-9aaf-4b50bd490d96
https://ekszeraukcio-product.s3.eu-central-1.amazonaws.com/1a32f9e3-58e2-4f0d-abc3-805c79f275fd
https://ekszeraukcio-product.s3.eu-central-1.amazonaws.com/3146b1f3-e5ee-4dff-8d0f-0e96f705ba4e
https://ekszeraukcio-product.s3.eu-central-1.amazonaws.com/7fdda0ff-94eb-44e9-9fb7-bb9a71a03ff9
https://ekszeraukcio-product.s3.eu-central-1.amazonaws.com/ae9f874c-83d7-4731-b7e3-95c20e3a2aec
Kikiáltási ár
50 000 Ft
Becsérték
200 000 Ft
Leütési ár
175 000 Ft
Erre a termékre a licitálás véget ért
cím

Magyar Aranykereskedő Zrt.

Ékszeraukciós Ház

1137 Budapest, Vígszínház utca 5.

Nyitvatartás
hétfő-péntek9 - 16 óráig
szombat, vasárnap és ünnepnapokonZÁRVA

Aukciós tételek felvételével kapcsolatban kollégánkat Szabó Szilviát hétfőtől péntekig 9-16 óráig érik el.

GYIK
A weblapot készítette az Alias Innovations Kft.