14K arany fülbevaló 2 db 0,15ct 2db 0,01ct régi csiszolású gyémánttal 1,9 gramm
Gyémánt fülbevaló (videó) Arany fülbevaló gyémántokkal. Ékszer adatok finomság: 14K szín: sárga, foglalat ezüst súly: 1,9 g fémjelzés: magyar füli hossz.:
Kikiáltási ár
50 000 Ft
Becsérték
200 000 Ft
Leütési ár
175 000 FtErre a termékre a licitálás véget ért