Dupont öngyújtó, kissé kopott dobozban
Diplomat öngyújtó Aranyozott tok 1990- es évek jelzett Diplomat svájc gázos jelenleg nem működik.

Kikiáltási ár
30 000 Ft
Erre a termékre a licitálás véget ért

Magyar Aranykereskedő Zrt.
Ékszeraukciós Ház
1137 Budapest, Vígszínház utca 5.
| hétfő-péntek | 9 - 16 óráig |
| szombat, vasárnap és ünnepnapokon | ZÁRVA |
Aukciós tételek felvételével kapcsolatban kollégánkat Szabó Szilviát hétfőtől péntekig 9-16 óráig érik el.