Arany gyűrű 14K 8,5 g, füstkvarccal
Arany gyűrű 14K 8,5 g, díszített karmos foglaltban füstkvarccal ékítve
Ékszer adatok
- Finomság:
- 14K
- Tömeg:
- 8,5 g
- Fémjelzés:
- magyar (1966-1999)
- Névjel:
- F.O.É.
- Méret:
- 58,5
- Szín:
- sárga
- Állapot:
- szép, a kő felülete enyhén karcolt, sérült
- Cikkszám:
- 33Aukció006
Füstkvarc adatok
- Csiszolás:
- nyolcsarkú, fazettázott
- Méret:
- cca. 8,4 ct
- Szín:
- átlátszó középsötét barna
- Tisztaság:
- szinte zárványmentes
Kikiáltási ár
150 000 Ft
Becsérték
190 000 Ft - 240 000 Ft
Idő a licitálás végéig:
1 hónap 2 nap 22 óra 32 perc 34 másodperc