Arany gyűrű 14K 8,5 g, füstkvarccal

Arany gyűrű 14K 8,5 g, díszített karmos foglaltban füstkvarccal ékítve

Ékszer adatok

Finomság:
14K
Tömeg:
8,5 g
Fémjelzés:
magyar (1966-1999)
Névjel:
F.O.É.
Méret:
58,5
Szín:
sárga
Állapot:
szép, a kő felülete enyhén karcolt, sérült
Cikkszám:
33Aukció006

Füstkvarc adatok

Csiszolás:
nyolcsarkú, fazettázott
Méret:
cca. 8,4 ct
Szín:
átlátszó középsötét barna
Tisztaság:
szinte zárványmentes
https://ekszeraukcio-product.s3.eu-central-1.amazonaws.com/4d16be43-74f9-46af-9130-cc53a4711462
Kikiáltási ár
150 000 Ft
Becsérték
190 000 Ft - 240 000 Ft
Idő a licitálás végéig:
1 hónap 2 nap 22 óra 32 perc 34 másodperc
cím

Magyar Aranykereskedő Zrt.

Ékszeraukciós Ház

1137 Budapest, Vígszínház utca 5.

Nyitvatartás
hétfő-péntek9 - 16 óráig
szombat, vasárnap és ünnepnapokonZÁRVA

Aukciós tételek felvételével kapcsolatban kollégánkat Szabó Szilviát hétfőtől péntekig 9-16 óráig érik el.

GYIK
A weblapot készítette az Alias Innovations Kft.