Ezüst gyógyszeres dobozka 18,7 gramm

Ezüst gyógyszeres dobozka (videó) Ezüst gyógyszeres doboz, fedelén hajós jelenet, belül aranyozott. finomság: 800 szín: ezüst súly: 18,7 gramm fémjelzés: magyar mé

https://ekszeraukcio-product.s3.eu-central-1.amazonaws.com/70e8c7d0-8dfc-479d-bb10-11d183413932
https://ekszeraukcio-product.s3.eu-central-1.amazonaws.com/b36f32e2-7bde-436a-aa1b-520f88de637f
https://ekszeraukcio-product.s3.eu-central-1.amazonaws.com/c98513dd-9784-4809-94d8-7feb0d5275cd
https://ekszeraukcio-product.s3.eu-central-1.amazonaws.com/6aff5c39-10a2-48a7-ac8b-f99fc43dee07
https://ekszeraukcio-product.s3.eu-central-1.amazonaws.com/cfbe5eea-2ea0-45e9-b649-73997342a958
https://ekszeraukcio-product.s3.eu-central-1.amazonaws.com/e1893789-c856-43a6-8bc6-e43bd9d42a55
https://ekszeraukcio-product.s3.eu-central-1.amazonaws.com/8e960ea8-a39a-4253-bb88-29fabc814aab
Kikiáltási ár
9000 Ft
Becsérték
20 000 Ft
Leütési ár
24 000 Ft
Erre a termékre a licitálás véget ért
cím

Magyar Aranykereskedő Zrt.

Ékszeraukciós Ház

1137 Budapest, Vígszínház utca 5.

Nyitvatartás
hétfő-péntek9 - 16 óráig
szombat, vasárnap és ünnepnapokonZÁRVA

Aukciós tételek felvételével kapcsolatban kollégánkat Szabó Szilviát hétfőtől péntekig 9-16 óráig érik el.

GYIK
A weblapot készítette az Alias Innovations Kft.