Ezüst gyógyszeres dobozka 18,7 gramm
Ezüst gyógyszeres dobozka (videó) Ezüst gyógyszeres doboz, fedelén hajós jelenet, belül aranyozott. finomság: 800 szín: ezüst súly: 18,7 gramm fémjelzés: magyar mé
Kikiáltási ár
9000 Ft
Becsérték
20 000 Ft
Leütési ár
24 000 FtErre a termékre a licitálás véget ért